VIS ARKIV

KONTAKT PLUSSIZE MODELS

PLUSSIZE MODELS en del af - Danmarks største model- og skuespillerbureau

sissi

Sissi Antonsen
El bosso
sissi@basiccph.com

maria

Maria Westergaard
Partner in crime
maria@basiccph.com







KØBENHAVN


BASIC CPH
Nannasgade 28
2200 København N

Tlf. (+45) 38 86 90 84
mail@basiccph.com







ÅRHUS


BASIC CPH
Graven 16 B
8000 Århus C

Tlf. (+45) 26 84 90 84
maria@basiccph.com

pernille

Pernille Howalt
Master of photography
pernille@basiccph.com

seth

Seth Nicolas
Lord of photography
mail@basiccph.com

Foto Marie

Marie Møller
Social Caster Master
marie@basiccph.com

bettina

Bettina Andersen
The bank
bettina@basiccph.com

Foto Jakob

Jakob Lerche-Jørgensen
SoMe Sensei
jakob@basiccph.com

tine

Tine Sætter-Lassen
Casting queen
mail@basiccph.com

 

UDVALGTE MODELLER